СРОЧНО 100 БАЛОВ СРОЧНО В квартирі 2 люстри по 10 лампочок і 4 люстри 20лампочок. За

електроенергію заплатили 500 гривень за місяць. Обовязково складіть умову і розвязок.

Ответы на вопрос

Отвечает Валекжанин Денис.

Ответ:внизу

Пошаговое объяснение:

10/2=5

20/4=5

5=50%

500-50%=250грн за месяц с каждой