У трьох гірляндах 240 си іх лампочок,а в п'яти-500 червоних лампочок.Скільки всього червгних і

синіх в одній гірлянді?На скільки більше в одній гірлянді червоних лампочок,ніж синіх?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240/3=80 синих лампочек в одной гирлянде.

500/5=100 красных лампочек в одной гирлянде.

Сколько всего красных и синих лампочек в одной гирлянде:

80+100=180

На сколько больше в одной гирлянде красных лампочек, чем синих:

100-80=20