У ялинковій гірлянді 7 жовтих лампочок,червоних на 5 більше,а синіх на 4 менше.Скільки синіх

лампочок?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Давид.

Скільки червоних лампочок.
7*5=35(л)
Скільки синіх лампочок.
35*4=140(л)