У ялинковій гірлянді 7 жовтих лампочок, червоних на 5 більше, а синіх - на 4 менше, ніж червоних.

скільки синіх лампочок?

Ответы на вопрос

Отвечает Венедиктов Костя.
7+5=12.
12-4=8...............
Отвечает Бендик Алина.
1)7+5=12 лампочок - Червоні
2)12-4=9 Лампочок - сині