Знайдіть координати точки перетину з віссю ординат графіка поданої функції y=2x^2-x+5


Ответы на вопрос

Отвечает Шуваев Миша.

Ответ:

З віссю ордин(тобто у) подана функція буде перетинатися, коли х буде дорівнювати 0. Нам потрібно знайти тільки у.

Тому:

у= 2*0² - 0 + 5 = 2*0 + 5 = 0 + 5 = 5

Відповідь: координати точки перетину: (0;5)