Знайди, за якого значення у значення виразів рівними. (5у + 1) (2y – 3) та (10у - 3)(у + 1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Климова Наташа.

(5у + 1) (2y – 3)=(10у - 3)(у + 1)

10у²-15у+2у-3=10у²+10у-3у-3

10у²-15у+2у-10у²-10у+3у=-3+3

-20у=0

у=0

Відповідь: 0.