Срочно.Произведение числа и числа, увеличенного на 3, равно 54. Найдите два возможных значения,

которыми могло бы быть число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Карина.

Відповідь:

6, -9

Пояснення:

Маємо перше число Х, друге буде Х+3

  нам сказано , що Х(*Х+3)=54  маємо звичайне квадратне рівняння

Х²+3Х-54=0      розвяжемо його за допомогою дискримінанту , отримаємо два числа:  Х1=6     Х2=-9       якщо зробимо перевірку, то отримаєму правильну вірність, напр.     6(6+3)=54          -9(-9+3)=54   задача розвязана.