2. Оцініть довжину сторони a см квадрата, знаючи, що його периметр дорівнює Р см і 0,16 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Костюхін Богдан.

Ответ:

Объяснение:

Р=0,16=4a

a=P/4=0.16/4=0,04