СРОЧНО З ПОЯСНЕННЯМ! Периметр трикутника дорівнює 23 см. Медіана ділить даний трикутник на два

трикутники, периметри яких дорівнюють 18 см і 17 см. Знайдіть довжину медіани.

Ответы на вопрос

Отвечает Касихан Аида.

Ответ:

медіана=6см

АВС- трикутник ВМ-медіана

АС=АМ+МС

АВ+АМ+ВС+СМ=23

АВ+АМ+ВМ=18

ВС+СМ+ВМ=17

АВ+АМ=18-ВМ

ВС+СМ=17-ВМ

18-ВМ+17-ВМ=23

35-2ВМ

-2ВМ=23-35

-2ВМ=-12

ВМ=6

вроді так:/