Знайти координати вершин параболи,що є графіком функції:f(x) = x в квадрате -4x+2​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирсанова Анастасия.

Ответ:

Объяснение: f(x)=x²-4x+2

x(верш.)= - b/2a= - (-4/2)=2;

y(верш.)=f(2)=2²-4·2+2= -2;

A(2;-2)-- вершина параболы