Знайдіть координати вершини параболи графіка функцій у= х2 - 6х + 5СРОЧНО нужно!​


Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Валера.

Объяснение:

y=x^2-6x+5\ \ \ \ A(x_0;y_0)=?\\a=1\ \ \ \ b=-6\ \ \ \ c=5\ \ \ \ \Rightarrow\\x_0=\frac{-b}{2a}=\frac{-(-6)}{2*1} =\frac{6}{2} =3.\\y_0=3^2-6*3+5=9-18+5=-4.

Ответ: A(3;-4).


Отвечает Шкурко Вікторія.

Ответ:

(3;-4)  это координата вершины параболы

Объяснение: