Подати у вигляді многочлена вираза) (b+7)² б)(m-4)(m+4) в) (5m-6n)² г) (4x+9y)(9y-4x)​


Ответы на вопрос

Отвечает Сахно Діана.

Ответ:

Объяснение:

а) (b+7)²=b²+14b+49      б)(m-4)(m+4)=m²-16  

в) (5m-6n)²=25m²-60mn+36n²     г) (4x+9y)(9y-4x)=81y²-16x²