Срочно!!! Знайдіть кутовий коефіцієнт прямої АВ, якщо А(3; -5), В(2; -1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Dulova Kristina.

Ответ:

k=4

Объяснение:

AB:\; y=kx+b\\k=?\\\\A(3;-5)\; =>x=3;\; y=5\; =>k*3+b=5\\\\B(2;1)\; =>\; x=2;\; y=1\; =>\; k*2+b=1\\\\\left \{ {{k*3+b=5} \atop {k*2+b=1}} \right.=>\left \{ {{b=5-3k} \atop {b=1-2k}} \right.=>\\\\1-2k=5-3k\\3k-2k=5-1\\k=4