Периметр прямокутника 36 см а довжина однієї сторони 10 см Знайди довжину суміжній сторони ​


Ответы на вопрос

Отвечает Богомазова Дарья.

Ответ:

10×2=20

36-20=16

16÷2=8

Отвечает Целиков Глеб.
10•2=20
36-20=16
16:2=8