Допоможіть зробити задачю. а) Знайди довжину сторони прямокутника, якщо його площа 10_21 дм2 . а

довжина іншої сторони 5_7 дм. б) Знайди довжину сторони прямокутника , якщо його площа 2_3 дм2 , а довжина іншої сторони 5_7 дм. БУДЛАСКА.

Ответы на вопрос

Отвечает Мендыгалиева Жанель.
А)
S=a*b
a=S : b
S=10/21 дм²
b=5/7 дм
а=10/21:5/7=10/21 * 7/5=2/3 дм - длина

б)
S=2/3 дм²
b=5/7 дм
а=2/3:5/7=2/3*7/5=14/15 дм - длина