На кожній із однакових карток записано одну іа цифр: 1, 5, 4, 2, 3. Знайдіть імовірність того, що

ці картки, навмання розкладені в ря- док, утворять число 12 345.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колдаев Алексей.

n=5!=1·2·3·4·5=120

m=1

p=\frac{m}{n}=\frac{1}{120}