При якому значенні параметра а пряма х=а ділить площу фігури, обмеженої графіком функції f(x)=8/x і

прямими у=0, х=2, х=8 навпіл?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Олька.

Ответ:

a=4

x=4

Объяснение:

∫(8/x)dx=8lnx

8ln8-8ln2=8*3ln2-8ln2=16ln2

8lna-8ln2=8ln2

lna=2ln2

lna=ln4

a=4