Нехай x1 і x2 - корені рівняння x²+3x-14=0. Знайдіть x1²+x2²(самі корені знаходити не потрібно)​


Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Соня.

Объяснение:

см фото,,,,,,, , ,,,,,,,


Отвечает Семёнов Антон.

x1² + x2² = (x1 + x2)² - 2*x1*x2.

Оскільки рівняння наведене, то можно скористатися теоремою Вієта, і сказати, що сума коренів рівняння дорівнює коефіцієнту при х зі знаком "-", тобто -(3) = -3, а їх добуток дорівнює коефіцієнту при вільному члені, тобто -14.

Тоді можно сказати, що:

x1² + x2² = (x1 + x2)² - 2*x1*x2 = (-3)^2 - 2 * (-14) = 9 + 28 = 37.

Відповідь: 37.