Нехай x1 і x2 корені рівняння x²+5x-3=0. Знайдіть x1²+x2², самі корені знаходити не потрібно.


Ответы на вопрос

Отвечает Косотуров Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

x²+5x-3=0

x1+x2= -5

x1*x2= -3

(x1²+x2²+2x1x2)- 2x1x2= (x1+x2)²-2x1x2= 25+6= 31