Знайдіть два числа ,сума яких дорівнює 13 а добуток 42 складіть систему рівнянь


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Рома.

{ x + y = 13

{ xy = 42

x = 13 - y

y(13 - y) = 42

-y² + 13y = 42

y² - 13y + 42 = 0

y є {6; 7}

х є {7; 6}

Відповідь: 6 і 7.