Не  виконуючи  побудов,   знайдіть  координати  точок  перетину

графіків рівнянь у=х²–2х+3 і у=3х–1 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Макар.

{ y = x² - 2x + 3

{ y = 3x - 1

x² - 2x + 3 = 3x - 1

x² - 5x + 4 = 0

(x - 1)(x - 4) = 0

x є {1; 4}