881. Функцію задано формулою f (x) = 7x — 5. Знайдіть: 1) f (2); 2) f (0); 3) f(-3); 4) f (200).


Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Нина.

Ответ:

1) f(2)= 7×2-5= 9

2) f(0)= 7×0-5= -5

3) f(-3)= 7×(-3)-5= 21-5= 16

4) f(200)= 7×200-5= 1400-5= 1395