Решить через дискриминант 4a2+5=a​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамкина Настя.

Відповідь:     рівняння не має      розв'язків .  

Пояснення:

     4a² + 5 = a​ ;

     4a² - а + 5 = 0 ;

     D = (- 1 )² - 4 * 4 * 5 = 1 - 80 = 79 < 0 , тому квад. рівняння не має

     розв'язків .

Отвечает Абдукадыр Адина.

Объяснение:

4а²+5=а

4а²-а+5=0

D=(-1)²-4×4×5=1-80= -79

D<0, корней нет