послідовність (Хn) - геометрична прогресія. Х¹ = -108; g = - ½, тоді четвертий член прогресії

дорівнює:

Ответы на вопрос

Отвечает Avalyan Mane.

Ответ:

13,5

Объяснение:

Скорее всего x₁=-108; q=-1/2

Решаем по формуле bₙ=b₁qⁿ⁻¹

b₄=b₁q³=-108·(-1/2)³=108/8=27/2=13,5