1.Функцію задано формулою у= 4х-2. Визначте: а) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

3; б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -7; в) чи проходить графік функції через точку А(2;5).​

Ответы на вопрос

Отвечает Серик Аружан.

y=4x-2

1) y=4*3-2=12-2= 10

2) 4x-2= -7

4x= -7+2

4x= -5

x= -1,25

3) 4*2-2=8-2=6 ; 6≠5 → не проходить