4. При якому значенні b графік функції y=-2x+b проходить через точку В(12-17)? =b​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжкова Рита.

підставимо координати в функцію.

-17= -2*12+b

-24+b= -17

b= -17+24

b= 7