(3 б) Потрібно розміняти 100 грн на 1 грн і 5 грн купюри так , щоб всіх куп`юр було 24. Скільки

потрібно 5 грн купюр? Подрібно терміново будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Сайлаубек Даниал.

Ответ:

19 купюр по 5 і 5 купюр по 1

Объяснение:

19*5=95

1*5=5

95+5=100