функції задано формулою у=-2х +7 . Визначе 1) значення функції, якщо значення аргуменьу дорівнює 6;

2) значення аргументу, при якому значення рівнює –9; 3) чи проходить графік функції через точку А(-4;15)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кръстев Евгений.

Ответ:

1)у=-2×6+7=-5

2)у=-2×(-9)+7=25

3)вибач не знаю