Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії 24; -12; ; 6


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

24;-12;6

b1=24

q=-12/24

q=-1/2

S=b1/1-q

S=24/3/2

S=16