Швидкість катера за течією 32,5 км/ год. а своя швидкість 29, 7. яка швидкість проти течії? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Анастасия.
32,5-29.7=2.8км/год швидкість проти течіі
Отвечает Оболонина Диана.

32,5 - 29.7 = 2.8 (км/год) - швидкість проти течії;