Знайдіть шостий член геометричної прогресії, якщо перший її член дорівнює 3/7, а знаменник -1. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Полина.

Ответ:

\frak{b_6=-\frac{3}{7} }

Объяснение:

\boxed{\frak{b_n=b_1q^{n-1}}};\\\frak{b_6=\frac{3}{7}*(-1)^{6-1} }=\frac{3}{7} *(-1)^5=\frac{3}{7} *(-1)=-\frac{3}{7}