побудуйте графік функції у = -2х + 5. Користуючись графіком, знайдіть: 1) значення функції, якщо

значення аргументу дорівнює 2;2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -1;. 50 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Печёрин Алексей.

1) підставь замість х  2

у(2)=-2×2+5=1

2) підставб замість у   -1

-1=-2х+5

-1-5=-2х

-6=-2х

х=3