Знайти суму двадцяти семи перших членів арифметичної прогресії, чотирнадцятий член якої дорівнює 7​


Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

a_{14}=7

a_{14}=a_{1}+13d

a_{1}+13d=7

S_{27}=\frac{2a_{1}+26d}{2}\cdot 27

S_{27}=\frac{2(a_{1}+13d)}{2}\cdot 27

S_{27}=(a_{1}+13d)\cdot 27=7\cdot 27=189

О т в е т. 189