Пожалуйста На робочому столі комп'ютера 6 папок. У першій папці 4 файли, у кожній наступній папці

удвічі більше файлів, ніж у попередній. Скільки всього файлів у всіх 6 папках на робочому столі?

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонов Ваня.

Це геометрична прогресія, де q=2 b₁=4 і нам треба знайти сумму перших 6 членів

Формула суми членів геометричной прогресії

Sₙ=b₁(qⁿ⁻¹-1)/(q-1)

S₆=b₁(q⁵-1)/(q-1)=4×(2⁵-1)÷(2-1)=31×4=124