На робочому столі комп'ютера 6 папок. У першій папці 4 файли, у кожній наступній папці удвічі

більше файлів, ніж у попередній. Скільки всього файлів у всіх 6 папках на робочому столі?

Ответы на вопрос

Отвечает Афанаскин Дима.

Ответ:

4+2=6 - 2 файл

6+2=8 - 3 файл

8+2=10- 4 файл

10+2=12 -5файл

12+2=14- 6 файл

6+8+10+12+14+4=44 файла всього