ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 40 балів !!! На п'яти ділянках висаджено смородину. На першій ді- лянці 16 кущів,

а на кожній наступній у 1,5 раза більше, ніж на попередній. Скільки всього кущів смородини виса- джено на п'яти ділянках?

Ответы на вопрос

Отвечает Беспаленко Екатерина.

Відповідь:

211 кущів смородини.

Пояснення:

На першій ділянці висаджено 16 кущів. На другій ділянці їх кількість буде 1.5 * 16 = 24. На третій ділянці буде 1.5 * 24 = 36 кущів, на четвертій - 1.5 * 36 = 54 кущі, і на п'ятій - 1.5 * 54 = 81 кущ смородини.

Отже, загальна кількість кущів смородини на п'яти ділянках становить:

16 + 24 + 36 + 54 + 81 = 211 кущів.

Отже, на п'яти ділянках висаджено 211 кущів смородини.