Знайдіть суму коренів квадратного рівняння 6x2+7x+2=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Илья.

6x²+7x+2=0​

6x²+4x+3x+2=0

2x*(3x+2)+3x+2=0

(3x+2)(2x+1)=0

3x+2=0

x1= -2/3(дробь)

2x+1=0

x2= -1/2(дробь)

СУма

-\frac{2}{3} + (-\frac{1}{2} )= - \frac{7}{6}