Знайти п'ятий член арифметичної прогресії якщо а3 = -20 а4 = -17. СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Алёна.

Объяснение:

a3 =  - 20 \\ a4 =  - 17 \\   \\ d =  - 17 - ( - 20) \\ d = 3 \\  \\ a5 = a4 + d \\ a5 =  - 17 + 3 \\ a5 =  - 14