Функцію задано формулою f(x) = sin 5x• cos3x —sin3x • cos5x1) Знайдіть нулі функції f(x).2)

Знайдіть кількість нулів функції f(x) , які належать проміжку [0,π].

Ответы на вопрос

Отвечает Евгеньевич Андрей.

f(x) = sin 5x• cos3x —sin3x • cos5x

1) Знайдіть нулі функції f(x).

2) Знайдіть кількість нулів функції f(x) , які належать проміжку [0,π].

f(x) = sin 5x• cos3x —sin3x • cos5x=sin(5x-3x)=sin2x

sin2x=0

2x=Пk

x=Пk/2  {0; П/2; П} [0;П]