Знайдіть суму перших девяти членів арифметичної прогресії якщо a1=17 D=6


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Соня.

Объяснение:

a_1=17\ \ \ \ \ d=6\ \ \ \ \ S_9=?\\S_9=\frac{2*17+8*6}{2} *9=\frac{34+48}{2}*9=\frac{82}{2} *9=41*9=369.

Ответ: S₉=369.