У магазин привезли 180 кг кавун і динь причому динь було в 5 раз більше скіль кг динь. було срочно

пж відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Яновский Арсений.

Ответ:

150 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай х буде кавуни. Тоді дині - 5х. Отже, можна скласти рівняння:

х+5х=180 кг

6x=180 кг

х = 180 : 6
x = 30 (кг) - кавуни

Тоді:
30 * 5 = 150 (кг) - дині
~~~~~~~~

Здається, правильно...

Сподіваюсь, зрозуміло :>
Якщо що, пиши :>

Успіхів :>