Знайди знаменник геометричної прогресії, якщо b4=32, b5=8 пж срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Печенев Иван.

q =  \frac{b_n}{b_{n - 1}}  \\ q =  \frac{8}{32}  \\ q =  \frac{1}{4}  \\ q = 0.25