СРОЧНО!! Складіть квадратне рівняння ,користуючись теоремою Вієта , якщо х1= -6,х2 =5. ДАЮ 20

балов

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Анна.
Т. Виета х1+х2=-b; x1*x2=c:
-6+2=-4 >>> b=4
-6*2=-12 >>> c=-12
Квадратное уравнение х²+bx+c=0
Имеем х²+4х-12=0.