Визнач значення х, що відповідає значенню у = 0 для лінійного рівняння 27х + 9у = 54 Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Евсюкова Алиночка.

27x+9y=54

Если y=0, то 27x+9*0=54 ⇒ 27x+0=54 ⇒ 27x=54 ⇒ x=54/27 ⇒ x=2