Будь ласка допоможіть вирішити рівняння з дробами 3х-1/2+6х+3/11=10​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Вася.

Відповідь:

х=25/22

Пояснення:

3х-1/2+6х+3/11=10

9х=10+1/2-3/11

9х=225/22

х=25/22