Дано геометричну прогресію: 1; 3; 9; ... а) Знайдіть шостий член прогресії. б) Знайдіть суму

перших шести членів прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Горобец Таня.

Объяснение:

1;\ 3;\ 9;\ ...\\q=\frac{3}{1}=3.\\ b_6=b_1q^5=1*3^5=243.\\S_6=1*\frac{3^6-1}{3-1}=\frac{729-1}{2}=\frac{728}{2} =364.

Ответ: b₆=243,  S₆=364.

Отвечает Куцулима Богдан.
А)значить шостий член прогресії