Розв’язати неповне квадратне рівняння 2x^(2)-3x=0


Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Даша.

Ответ:

x1 = 0

x2 = 1.5

Объяснение:

 {2x}^{2}  - 3x = 0

x(2x - 3) = 0

x = 0

2x - 3 = 0 \\ 2x  =   3 \\  x  =  \frac{3}{2}  = 1.5