Допоможіть хоть трохи, буду вдячна!!! •Знайдіть корені бік квадратного рівняння 4х^4-5x²+1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мозжерина Алина.

Объяснение:

4x^4-5x^2+1=0\\4(x^2)^2-5x^2+1=0\\x^2=t; t\geq 0\\4t^2-5t+1=0\\D=(-5)^2-4*4*1=25-16=9\\t_1=\frac{5+3}{8} =\frac{8}{8}=1\\t_2=\frac{5-3}{8}=\frac{2}{8}=\frac{1}{4}   \\\\x^2=1\\x=+-1\\\\x^2=\frac{1}{4}\\ x=+-\frac{1}{2}

Ответ:

1; -1; 0,5; -0,5