Система двох лінійних рівнянь способом підстановки 7x-3y=13 x-2y=5


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

(x, y) = (\frac{1}{5} - \frac{5}{6})

Объяснение:

7x-3y=13 x-2y=5
×\left \{ {{7x-3y=5} \atop {13x-2y=5}} \right.
умножить на 2
\left \{ {{-14x+6y=-10} \atop {39x-6y=15}} \right.
додати перше рівняння системи до першого
-14 + 6y + 39x - 6y = -10 +15
25x = 5
25x : 25 = 5 :25
x = 25  :  5

x = 5/1
підставимо данне значення x у рівняння
7x-3y=13 x-2y=5
7 × 1/5  -3y = 5
7/5 -3y = 5
-3y =5 -7/5
-3y = 18/5
y = -6/5
(x, y) = (\frac{1}{5} - \frac{5}{6})
5=5=5