Знайдіть довжини сторін прямокутника, якщо одна зі сторін на 14 см, менша за іншу та периметр

прямокутника дорівнює  64 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Бакыткызы Айжан.

Ответ:

Ширина 1см, довжина 15 см

Пошаговое объяснение:

P=(a+b)*2=64

64/2=32

32/2=16

Одна сторона більша на 14 см, тому 1+1=14=16

А=15

В=1

Отвечает Dakota Erick.

Ответ:

2*(х+х-14)=64 или 2*х-14=32 или 2*х=46 или х=23 см болтшая сторона, меньшая равна 23-14=9 см.